7

Žáci >> Úspěšné výsledky mladších žáků v krajské soutěži ročník 2012/2013

Úspěšné výsledky mladších žáků v krajské soutěži

20.9.2012 | 09:56:19 - SK Spartak Hulín – SFK Elko Holešov 3:7
V neděli 16.9. bylo sehráno další domácí mistrovské utkání, naši formu přijeli prověřit žáci z Holešova. Hosté na nás nastoupili v ostrém tempu a než jsme se rozkoukali, tak byl stav 0:1, po té se hra srovnala, i když Holešov měl stále navrch. Do kabin se šlo za stavu 1:3. V druhé půli pak postupně docházely Hulíňákům síly, což se snažili nahradit bojovností. Konečné skóre 3:7 pak odpovídalo obrazu hry. Holešovu se podařilo ve vítězství přetavit větší zkušenost jednotlivých hráčů, způsobenou šíří kádru.
Střelci: Pleva, Zaoral, Lukeš.

TJ Spartak Valašské Klobouky – SK Spartak Hulín 4:5
V sobotu 8.9. 2012 se odehrál další zápas krajského kola. Mladší žáci z Hulína vedli ve Valašských Kloboukách po koncentrovaném výkonu v poločase 0:1, v druhé půli pak zvýšili obrátky a odskočili soupeřům. Za stavu 1:5 Hulíňáci uspokojeni náskokem polevili, čehož využil soupeř a vrátil se do hry rychlými góly. Dramatický závěr zápasu se šťastným koncem pro hostující tým se skórem 4:5 znamenal další 3 body do tabulky.
Střelci: Zaoral 2x, Pecha 1x, Pleva 1x, Jetelina 1x

SK Spartak Hulín – SK Vlachovice 12:1
V neděli 2.9.2012 v 11:00 se odehrál na hulínském Spartaku druhý zápas z krajské soutěže. Hulínští mladší žáci se postavili proti mladším žákům z Vlachovic a úspěšně. Zápas skončil radostnější pro fotbalisty z Hulína a to po velkém skóre 12:1, za které se postarali tito střelci: Jetelina (3x), Pleva (2x), Pecha (2x), Gremlica, Zaoral, Plško, Ondrejec, Neradil. Děkujeme, našim fotbalistům za tak krásný výsledek :).

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1377x, hodnocen 2x, průměrná známka: 2.00