Aktuálně k týmu "Dorost", sezóna 2016/2017:

Dorostenci utrpěli první jarní porážku

Dorost

3.4.2017 | 15:30:50 - Tomáš Naď

Výsledek druhého jarního utkání dorostů plně odpovídal průběhu zápasu. Soupeř mimo jiné těžil z většího důrazu v osobních soubojích a také ze skutečnosti, že někteří naši hráči nepodali ani zdaleka svůj standardní výkon.

Poločas jsme remizovali 1:1 a to především díky neproměnění čtyř šancí. V druhé půli zápasu se ...

... celý článek .... | přečteno 286 x

Dorostenci rázně vykročili do jarní sezóny

Dorost

26.3.2017 | 14:03:27 - Tomáš Naď

V prvním mistrovském zápase jsme přivítali mužstvo z Nedachlebic. Hostující tým přezimoval v tabulce na posledním místě a podle toho vypadal i průběh hry. V tréninkovém tempu si Spartak došel pro suverénní vítězství.

20.3.2017 | 17:53:52 - Tomáš Naď

Tento týden sehráli dorosti opět dva přátelské zápasy. Ve středu Spartak doma přivítal sdružený celek Mládcová a Zlín B a zcela zaslouženě vyhrál.
Generálkou na jarní část sezony byl pak nedělní zápas na otrokovické umělce proti diviznímu týmu staršího dorostu. V utkání byli domácí, kteří hrají o dvě soutěže výš, aktivnějším ...

... celý článek .... | přečteno 391 x

Další výhra dorostu v přípravě

Dorost

12.3.2017 | 13:00:01 - Tomáš Naď

Ve druhém zápase v tomto týdnu přivítali dorosti tým FK Lužkovice. V utkání dostali příležitost i hráči, kteří toho v přípravě moc neodehráli a zároveň se oproti středečnímu zápasu na hřišti objevilo pět nových tváří. Bohužel v prvním poločase tito hráči vyjma brankáře Martina Horáka ukázali, že mají ke svým ...

... celý článek .... | přečteno 324 x

Dorost porazil i Baťov

Dorost

10.3.2017 | 07:21:34 - Tomáš Naď

Netradičně ve středu večer odehráli na Otrokovické umělce dorosti zápas proti místnímu SK Baťov. Spartak hned od první minuty předváděl velmi organizovanou hru, ve které nedovolil soupeři v prvním poločase ani jednou ohrozit brankáře Horáka a zcela zaslouženě vyhrál 3:0. Přestože byli domácí v druhé půlce především díky přesné kombinaci ...

... celý článek .... | přečteno 300 x

Dorostenci podruhé porazili Holešov

Dorost

26.2.2017 | 18:23:42 - Tomáš Naď

Podruhé během přípravného období hráli dorosti proti celku Elko Holešov. První zápas na začátku února Spartak vyhrál 6:0 a i dnes byli domácí jednoznačně lepším týmem. Vzhledem k testování hráčů na nových postech a vinou malého důrazu v zakončení jsme nezaznamenali víc branek než v prvním zápase.

... celý článek .... | přečteno 309 x

SK Spartak Hulín – Jiskra Staré Město 1:0

Dorost

19.2.2017 | 17:50:06 - Tomáš Naď

S Jiskrou Staré Město, mužstvem působícím ve stejné soutěži, sehráli dorosti další přátelský zápas. Na podzim v mistrovském utkání Spartak prohrál po penaltách a i dnes hosté ukázali svou kvalitu. Spartak byl v poli aktivnější, ale bohužel vinou příliš mnoha nepřesností v útočné fázi se nám podařilo překonat hostující obranu v ...

... celý článek .... | přečteno 430 x

Dorostenci porazili i Koryčany

Dorost

12.2.2017 | 14:17:21 - Tomáš Naď

V dalším přátelském utkáni hostili dorosti čtvrtý tým Krajské soutěže FC Koryčany. Na obou stranách chybělo několik hráčů, Spartaku dokonce sedm. Po celý zápas jsme dokázali být velmi aktivní, agresivní s tlakem na míč. Naše aktivita dělala velké problémy kombinačně silnému soupeři, který se během zápasu nedostal do vážnějšího ohrožení ...

... celý článek .... | přečteno 497 x

Dorostenci zahájili přípravné zápasy

Dorost

5.2.2017 | 13:26:40 - Tomáš Naď

Dorostenci Spartaku krátce po zahájení zimní přípravy sehráli první zápas proti týmu Elko Holešov. I když hosté hrají o soutěž výš, byl v průběhu utkání Spartak mnohem aktivnější a zaslouženě vyhrál. Za týden v neděli 12. 2. od 10 hodin sehrajeme další přípravný zápas proti celku FC Koryčany.

INFO O ...

... celý článek .... | přečteno 376 x

Přípravné zápasy dorostu

Dorost

11.12.2016 | 09:23:01 - Tomáš Naď

Dorostenci již znají rozpis zimních domácích přípravných zápasů. Termín a soupeři venkovních zápasů se dolaďují.

... celý článek .... | přečteno 645 x

Dorostenci po podzimu první: SK Spartak Hulín - TJ Slavoj Jarošov 3:0

Dorost

30.10.2016 | 08:48:01 - Admin

Dorostenci Spartaku si zápas podzimu nakonec nechali až na poslední zápas letošního roku. Na naše hřiště přijel o 2 body vedoucí celek TJ Slavoj Jarošov. Spartak díky slabšímu období na přelomu září a října tabulkově sice klesl, zdravotním stavem zdecimovaná sestava se však dala dohromady, kluci se semkli, a tak ve ...

... celý článek .... | přečteno 477 x

Dorostenci zvítězili v Morkovicích

Dorost

5.9.2016 | 11:42:00 - Admin

Po suverénním vítězství Morkovic 9:0 nad Stráním před 14 dny přijel Spartak s větším respektem než obvykle. Domácí začali odvážně a hned v úvodu nás podržel brankář Stratil, který si i díky tomuto zákroku připsal první čisté konto v dorostech. Bohužel Spartak první poločas navázal na předchozí domáci utkání, kde bylo ...

... celý článek .... | přečteno 674 x

Dorostenci porazili doma i Újezdec

Dorost

29.8.2016 | 22:15:53 - Tomáš Naď

V sestavě Újezdce/ Těšov se v sobotu postavil proti dorostencům další sdružený tým soutěže. Soupeř, který je v tabulce bez bodu, hrál od první minuty hodně dozadu a my jsme museli celý zápas dobývat obranný blok. Úvod nám vyšel podle představ a díky dobrému pohybu jsme v 10. minutě vedli 3:0. ...

... celý článek .... | přečteno 554 x

Dorostenci vyhráli v Nivnici

Dorost

21.8.2016 | 19:23:29 - Tomáš Naď

Tentokrát se bez několika hráčů základní sestavy vydali dorosti k dalšímu mistrovskému zápasu do Nivnice, jež v letošní sezóně spolupracuje s Uherským Brodem jako sdružený tým. Domácí, kteří v minulém kole vysoko prohráli v Koryčanech, chtěli zápas odčinit a hned od úvodu se hrála z obou stran otevřená partie. Bohužel Spartaku ...

... celý článek .... | přečteno 647 x

Dorostenci vstoupili do sezóny vítězstvím

Dorost

8.8.2016 | 07:33:01 - Tomáš Naď

K prvnímu mistrovskému zápasu podzimní části jsme přijeli na půdu TJ Nedachlebice. Zde nás přívítal velmi kvalitní areál, kterému dominovala krásná tribuna, o jaké si můžeme v Hulíně jen nechat zdát. Oproti minulé sezóně se v naší sestavě objevili dva nováčci. Brankář Radek Stratil, který nakonec nastoupil v záloze a Radim ...

... celý článek .... | přečteno 644 x

Cílem dorostenců je postup

Dorost

30.7.2016 | 11:03:20 - Admin

Nadcházející sobotu (6. 8. 2016) zahájí dorostenecký tým v Nedachlebicích novou sezónu. Na novinky v týmu jsme se zeptali trenéra týmu Tomáše Nadě.

Jaké jsou novinky v týmu?
Mužstvo, které na jaře úspěšně bojovalo o přední příčky tabulky, opustily podle očekávání některé dosavadní opory - Ondřej Karamon, Filip Složil, Zdeněk ...