další stránky SpartakuRozpis utkání Spartaku - podzim 2019

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deskaDiskuzní fórum SK Spartak Hulín

Vlož nový příspěvek


Počet příspěvků: 485

JK

Vážení příznivci, chci ocenit Váš zájem o náš fotbal. Nechci se zde pouštět do polemiky a probírat jednotlivé výtky. Nicméně zůstalo také něco bez povšimnutí. Nikdo nedrží stabilně stejnou výkonnost, kromě našeho týmu běhá po trávníku také soupeř a ani on nechce prohrát. A vždy nakonec platí, že se počítají jen ty body. Probírat bychom to mohli z více úhlů, podle mého si kluci až takovou kritiku ale nezaslouží. Kdyby to skutečně byla taková hrůza, tak ty výsledky vypadají úplně jinak. Je pro Vás blábol, že jsme od 6. kola nedostali ze hry více jak jednu branku a za 3 poslední zápasy jsme nulu vzadu udrželi proti špičkovým Vítkovicím a Hlučínu (tj. vytěžili 4 body)? Jak by to s body vypadalo, kdybychom stejně efektivně hráli už ve Velkém Meziříčí (prohra 4:3, vedli jsme 3:0), nebo dříve doma s Břeclaví (3:3)? Nevidíte zde alespoň nějaký posun ve výsledcích? Čekají nás letos ještě dva přetěžké zápasy – venku Slovácko B a doma vedoucí Prostějov. Vašim příspěvkům rozumím a beru je vážně. Koneckonců proto tu to fórum je - pokud se nemýlím, jsme jediní v celé MSFL, kde na stránkách klubu můžete vyjádřit názor. Pokud nejste teď spokojeni s děním na hřišti, zkrátka buďte trpěliví a věřte týmu. Koneckonců - nejsme nějací nestabilní fanoušci úspěchu - my máme přece rádi fotbal !!

 Reagovat

4.11.2015 v 09:26:56


Aleš

To ale není kritika, jestliže napíši, že obrana hraje špatně a záloha taktéž, tak to je pouhopouhé konstatování. Chcete mi snad říct, že se vám líbí přístup našeho kapitána? Kdy po ztrátě balónu, místo toho aby jej získal zpět nebo pomohl získat zpět se rozčiluje a jde jak důchodce, nevrací se. Nevidím to bohužel jen já, ale slyším to i od jiných fandů. Tak tohle je ta kritika. To, že momentálně obrana a záloha hraje špatně beru jak normální věc. Jde o to vidět tu snahu. Nemůžeme se přece chlácholit, že jsme za poslední 3 utkání dostali jen 1 gól, když to bylo jen díky obrovské nemohoucnosti soupeře. Co řekneme až dostaneme nášup??? Nebuďme jak HS!!! Když kluci budou (obrazně) jezdit po prdeli a prohrají, tak neceknu ani slovo. O tom to je. Tohle neberu (kromě Kapitána) jako kritiku ale jako konstatování. Spartak když hraje svůj fotbal (přihrávky pěkně po zemi) je schopný porazit kohokoliv.

 Reagovat

4.11.2015 v 11:34:25


GuTy

Diky za nazory. Ja osobne bych tu obranu az tak nevidel zle. Oni to proste maji narizeno. Nepremyslet. Nespekulovat ale odvalit to pryc. Nejaka mezihra neexistuje. Temi odkopy vyrazuji i kombina i zalohy. Treba ted Krhut. Nevysel mu zapas ale taky nedostal slusny balon. Ondrejka byl ztraceny. Hral dobre ale co tam sam? A bolony na nej vrchem? Jinak za diskusi dik. Sromovi pomohla. Byl behavejsi. Laciga tj jine kafe. Tahne ttym ale ke dnu. Svou frustraci ze nestaci si vybiji aroganci, co vadi,ze na spoluhracich a rozhodcim. Pustte muprosim video at vidi jak muze byt asistent a kapitan trapny. Ja bych take rad videl fotbal a ne odkopavacku. Aspon do prvniho golu,pak betonujte, kdyz to tak chcete.Ale ke koukani to neni. Zdar.

 Reagovat

4.11.2015 v 13:09:19


NV

Ano, mají to nařízeno, aneb trenér Lehkoživ: "Hoši, jste dřeváci, na žádný trojúhelníky nemáte! Dlouhý nakopávaný balóny sklepávat do stran a trefovat zařízení". Takhle vidím "taktiku". Mezihra není, ani nemůže být, zálohu to přeletí. A Ondřejka s tím sám nic nemůže udělat, když dostane vysoký míč a je o dvě hlavy menší než všichni protihráči. Tohle se mi absolutně nelíbí. A tohle kritika není!!! Všichni to vidí, pouze konstatování pravdy, která se všem nemusí líbit. Obzvlášť Lacigovi, který tu pásku nedá z ruky jako Jirka Luňák "nedám ti tu pásku ty vo*e, já jsem si ji koupil". Viděli jste již někdy, aby se "kapitán a zároveň asistent trenéra" nechal posadit na lavičku? To přece nejde, od toho je asistent, aby mě zaručený základ i když hraje ho*no (s prominutím, jiný slušný výraz jsem nemohl najít).

 Reagovat

5.11.2015 v 21:32:08


LL

Všem kritikům naší obrany:Všiml si někdo,že jsme za poslední tři zápasy dostali jen jeden gól?

 Reagovat

2.11.2015 v 14:40:12


Aleš

Pokud se vám líbí fotbal jakým se prezentuje Spartak a bohužel kapitán opravdu má špatný přístup,obrana je opravdu špatná a nakopávané balóny na prcka útočníka (chudák,)tak to nemusím na fotbal chodit vůbec, protože blábol o tom, že jsme dostali za poslední 3 zápasy jen jeden gól je úsměvný. Pane Lanča, proč asi divák chodí na fotbal?, pohledné kombinace, góly, výhry,atd. Opravdu se mi takový fotbal co momentálně praktikujeme nelíbí. Nemám vůbec nic proti trenérovi ani jednotlivým hráčům, jen konstatuji co vidím a říkam, že se mi to nelíbí. Nikoho neurážím. Jde jen o to, aby jste měl koule to přiznat, že momentálně to stojí za velké houno, bohužel,ale divák chce vidět tu snahu, tu bohužel nemá ani náš kapitán Jarda, (měl by jít příkladem)jen brble na druhé, ale sám po hřišti chodí jak důchodce, jak se lidově říká "káže vodu, pije víno) nic víc, nic míň.

 Reagovat

2.11.2015 v 16:28:58


NV

Přesně tak!! Nemůžeme se divit, že více lidí chodí na Admiru, kdo by dal byť třeba jen 30Kč za zápas, který nemá úroveň 1.B třídy?? U nás mají hráči jen lepší techniku, ale jinak absolutně nic. Obrana pomalá, která je ráda, že z první to urve co nejdál, alespoň přeletí míč na soupeřovu polovinu (jsme dobrá obrana, míč jsme kopli co nejdál a na 30 vteřin je klid). Tím pádem záložní řada je absolutně ze hry, zálohu to jen přeletí a dostane se to na našeho, jak se říká, hroťáka, který má typickou postavu pro hrotového útočníka - okolo 170 cm. A pan Laciga? Který ztratí v souboji míč a pokaždé nadává, že není faul a vybojovat ho zpátky? Je přece uražený, tak nebude hrát. Prostě tým, jak má být. Za poslední tři zápasy obdržený jeden gól? A kolik jsme jich dali? Dva. Což je teda rozhodně úspěch, jelikož s tímhle stylem hry se jeví jako úspěch. Kdy deset hráčů brání a jedenáctý stojí v bráně. Protože, když obrana odkopne míč na hroťáka, který je od linie obrany vzdálen asi 20 metrů, tak se vlastně zjistí, že míč hned má soupeř a hrotak není útočník, ale desátý obránce. Zamyslete se už. Už ani mě (ani ostatní) se nebaví chodit dívat pořád na to samé, na co se ani dívat nedá.

 Reagovat

3.11.2015 v 21:42:58


zb

je pravda,že celá obrana kromě Labudy je pomalá v zaloze je rychli jen Krhut .Je potřeba vice rychlostních typu techniku mají všichni na dobré urovni ale J.Laciga by měl zabrat už to není ono to vidi celá tribuna

 Reagovat

1.11.2015 v 12:09:28


NV

Nechápu, co včera Spartak převedl za výkon. No vlastně, to nebyl výkon, ale ani fotbal to nebyl. Takhle chcete hrát? Leader, kapitán - J. Laciga myslím, že už toho předvedl dost a měl by odejít na lavičku nebo někde do okresního přeboru, po ztrátě míče jen zapi*uje a zpátky se vrací krokem, samozřejmostí byla žlutá za kecy k rozhodčímu, fakt nechápu co je to za kapitána (a tím, že ho nazývám kapitán mu dost lichotím, tohle není tahoun týmu). Další věc je taktika? (lze to nazvat taktikou) Trenér Lehkoživ nakopává dlouhé vysoké míče na hrotového útočníka, který je o hlavu až dvě hlavy menší než obránci. Do hry se poté dostal Postava, který je rychlostní typ a stejně se hrály nakopávané míče..nerozumím tomuhle. Vedení, podívejte se co "hrajete" už delší dobu!! Stopeři jen odkopávají míče - krásně to řekl jeden pán, který seděl přede mnou, měl pravdu a to: "Stopeři se mi vůbec nelíbí, oni do toho křápnou z první pryč, to je tak jako jsme to hráli my před 30 lety."

 Reagovat

1.11.2015 v 10:53:30


NV

Podotýkám, že stopeři měli mnohokrát čas si přihrát, ale vždy pouze jen nákop na malého hroťáka, který s tím nemohl nic udělat

 Reagovat

1.11.2015 v 10:55:44


Aleš

Ač nerad, ale vše co jsi napsal je pravda :(

 Reagovat

1.11.2015 v 11:44:39


Laci

Pane Jičínský, nevím kdo jste, co máte společného s hulinskym fotbalem a co jste ve fotbale dokázal. Nechápu vaši stálou kritiku Šroma,který se velmi podílel na tom, že Spartak i letos hraje MSFL. Ve Vítkovicích nahrál na vítězný gól a góly určitě nezapomněl dávat. Nevím,koho chcete misto něj na hřišti videt a co neustálou kritikou sledujete.

 Reagovat

21.10.2015 v 21:46:52


NV

Loni se Šrom podílel na tom, že Spartak hraje letos třetí ligu - tohle tvrzení Vám neberu a souhlasím s Vámi pane Jaroslave. Ovšem nejde žít, jak se říká - "Žiji ze slávy". Loni byl dobrý, ale letos ten pohyb prostě chybí, jde to vidět dopředu se pohne málo, ale dozadu vůbec. Takový profesorský styl, teď narazím na Váš argument (loni se podílel, aby i letos hrál Spartak 3. ligu a proto letos odehraje zápasy v základu - tohle nemůže fungovat). Ostatní hráči ztratí motivaci a půjde to do kytek, vždyť příprava byla slušná a co se teď děje? Otázka, kdo za to může? Přece vždy trenér, neboť on staví hráče do zápasu.

 Reagovat

25.10.2015 v 20:02:36


JK

Právo na svůj názor pochopitelně máte. Nicméně i já jsem přesvědčený, že Michal v základu nehraje za zásluhy, a to určitě ani Laci říct nechtěl. Michal na hřišti je, protože je to zkrátka platný hráč, byť Vám se to tak nemusí zdát. Trpělivost však růže přináší a ke štěstí nechť si gratuluje ten, komu doposud vše vycházelo napoprvé bez zaškobrtnutí.

 Reagovat

26.10.2015 v 07:51:15


NV

Trpělivost růže přináší, s tímhle taktéž souhlasím, ale potřeboval bych tam vidět snahu, pokoru, makat. Nemusí vždy vyjít všechno na 100%, každý chybuje, ale hlavně se mi jedná o ten pohyb, ten tam prostě absolutně žádný není, ani snaha tam není a to mi vadí, kdyby dřel a nedařilo se - pochopím to, ale takhle to nechápu.

 Reagovat

26.10.2015 v 17:03:05


zb

Lehkoživ je určitě dobrej trenér a Šrom vždy patřil mezi naše nejlepší hráče i když ho přibrzdilo zraněni ale věřim mu,že to bude zase šnajpr

 Reagovat

18.10.2015 v 20:31:14


Milan Jičínský

Tak nevím určitě jaký je p.Lehkoživ trenér, protože výhrady určitě mám, ale co jsem na vlastní oči viděl na opravdu krásném vítkovickém stadionu byl výkon váženého bývalého snajpra pana ŠROMA, když čtu nestačím se divit asi ho mělo být celé hřiště, ALE tak liný a pomalý hráč nemá v týmu třetí ligy co dělat, jeho ochota zasprintovat dopředu je minimální a vracet se, to v jeho případě snad ani nehrozí, on se tak nějak za tu půlku pomalu zase vrátí, však ono tu vzadu kluci zvládnou. Dostal opravdu krásné balony do přečislení, ale nahrát kdepak, na kličku by potřeboval ostravský rynek a golový centr, prostě z těch možností to jednou vyšlo a pak byly stejně nervy až do konce, zápas bylo možno dávno vyřešit pojištovacím druhým golem, jen si nahrát při přečíslení. Jo holt to chce odvahu posadit hráče, který sice něco odpopal, ovšem je línej a pomalej,ale život jde dál.

 Reagovat

21.10.2015 v 18:11:34


Realista

Prokoucovany zapas.

 Reagovat

11.10.2015 v 20:47:22


Spartakovec

Divím se trpêlivosti majitele. Uz bych ho resil i s tim hulvatem asistentem co neprihraje na 5 metru. a jen ...... do spoluhracu. Lempl.

 Reagovat

16.10.2015 v 11:59:40


kfc

Kazdy normalni clovek vidi ze na hristi je nejhorsi ze vsech hracu Srom. Lautr stojici kopyto. Vice na TVcom.cz

 Reagovat

17.10.2015 v 14:41:44


LL

Poslouchej,ty "anonymní" hrdino,když máš problém,máš možnost se s některým z nás sejít před zápasem nebo treninkem v Hulíně,a tam si to můžeme v klidu rozebrat.P.S.alespoň nepoužívej jednu a tu samou IP adresu!

 Reagovat

17.10.2015 v 19:49:14


S.

Dekuji za reakci pane Libore. Snad mi to vyjde a dojdu na Hlucin. Poku se tu bude opakovat klidne Vam to reknu do oci. I z dalsich reakci soudim ze Vy a kapitan vidite neco jineho nez vsichni ostatni. A k te IP adrese. Ja nevim ne ktery vysilac operatora jsem napojeny. Mobil svoi IP nema. Ma ji vysilac a pro vsechny co jsou na nej napojeni. Zitra preji 3 body.

 Reagovat

30.10.2015 v 13:43:59


LL

Pavel Postava se stal hráčem 6.kola!!Gratulace!!!!Viz FOTBAL u nás.cz

 Reagovat

16.9.2015 v 21:05:44


Admin

Dobrá zpráva!

 Reagovat

16.9.2015 v 22:27:09


Jan

Hlaně pro Postavu. Všichni viděli jak hrál, jen ten ignorant ne. Už ve středu Postava seděl.

 Reagovat

18.9.2015 v 14:12:59


Fanda Spartaku

Stojí za zamyšlení počet inkasovaných gólů a provedení změn v zadních řadách!

 Reagovat

8.9.2015 v 13:21:44


David-Hulin

V Huline se hraval vzdy kvalitni a dobry fotbal.Je fakt ze davame hodne branek ale musim souhlasit s fandou z Hulina ze casto podcenime soupere a zapas proste odevzdame.Vzdy jsme v klidnych vodach.Pri pohledu na tabulku stoji ze pokud zavahame a muzstva situaci vyuziji muzem padnout na dno.Verim ze jsme ponauceni z minuleho zapasu.Preji hodne stesti a spoustu krasnych fot.zazitku na ktere je Hulinsky divak zvyklej a srdicko to potesi.Sportu zdar a fotbalu zvlast.

 Reagovat

11.9.2015 v 12:34:34


Hanáček

Davide píšeš to hezky, ale fotbal hrají tragický. Je to mančaft líný, starý, bez budoucnosti, dva body od posledniho. V sobotu byla ta obrana chaotická, ale také neustále přečíslená. Soupeř utočil i 5 na 3. Naši jen čuměli. Mohelnice hrála takový plzeňský fotbal, kdy jich bylo hned 5-6 v šestnátce. Prvni půlka tragedie. Libil se mi Krhut i když byl líný se vrracet a jeho hráč útočil

 Reagovat

15.9.2015 v 10:59:56


Hanáček

Při centrech byl vEč ně volný soupeR na zadní tyči. ŠtEstí že to skončilo plichtou. Postava se snažil hrát, běhat, ale jinak soubor statiků. Laciga nebyl ani vulgární, jako jindy. Další zzápasy to potvrdí, že hrát takový fotbal je nesmysl. Je to na spadnutí a ne klidný střed. Něco je asi špatnE, tak jako v HS. Má to pojmenování: Spokojenost. V dnešním zápase přeji hodně štěstí. Budeme ho potřebovet.

 Reagovat

15.9.2015 v 11:48:26


libor

Jak mužem prohrát zápas.když poločas vedem o tři branky.to je hodně k zamyšleni možná v poslední třidě

 Reagovat

6.9.2015 v 12:17:57


Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016