Počítadlo

2543271 návštěv

letní přestávka

Krátké zprávy

24.06.2022 | 15:11:40 - Dorostenci, kteří v letošní sezóně skončili na 3. místě, byli zařazeni pro příští sezónu do krajského přeboru!

19.06.2022 | 14:35:20 - Dorostenci v závěrečném zapase sezóny vyhráli v Hrachovci 5:3 po poločase 2:1.
17.06.2022 | 12:05:31 - Mladší žáci v dohrávaném zápasu podlehli doma Kroměříži C 1:8.
13.06.2022 | 18:06:38 - Fotogalerie pana Cveka k vítěznému finálovému zápasu starších žáků se Zdounkami zde
12.06.2022 | 16:07:06 - Starší žáci se stali vítězi okresního přeboru Kroměříž. Po prohře v prvním zápase ve Zdounkách 0:1 a prohře v prvním poločase dnešní odvety 0:1 kluci v posledním poločase obrátili skóre a zvítězili 3:1, celkově pak 3:2. Gratulujeme!!!!!!!
Více info později..

V městském derby prohra: TJ Sokol Záhlinice - SK Spartak Hulín 2:0

Muži

21.6.2022 | 08:47:45 - Lubomír Lanča

V okleštěné sestavě, s jedním dorostencem v brance a druhým na střídačce podali kluci obětavý výkon a v naprosto vyrovnaném utkání stálo štěstí na straně soupeře. My šance neproměnili, domácí ano a to rozhodlo o výsledku.

rozhodčí: Bedřich Caletka, AR1: Oldřich Závojský, AR2: Vlastimil Skyba ...

... celý článek .... | přečteno 67 x

Finálový víkend starších žáku Spartaku Hulín

Žáci

13.6.2022 | 17:55:07 - Ladislav Šebík

Sportu zdar a fotbalu zvlášť!!!
V právě končící sezóně 2021/22 byl okresní přebor starších žáků rozdělen do dvou skupin, A a B. Okresní fotbalový svaz Kroměříž přichystal pro hráče bonbónek v podobě závěrečného playoff o konečné umístění. Starší žáci Spartaku Hulín, jako vítěz dlouhodobé části skupiny A, narazili o uplynulém víkendu ...

12.6.2022 | 16:41:04 - Lubomír Lanča

Tento zápas se na nám nepovedl po všech stránkách. V úvodu utkání jsme si sice jako první vypracovali obrovskou šanci, tu jsme však neproměnili. Když za pár minut přišel kiks našeho gólmana, který nepochopitelně nahrál zcela osamocenému soupeři, pro kterého nebyl problém vratit míč do sítě, naše hra se zcela rozsypala. ...

... celý článek .... | přečteno 135 x

FC Morkovice "B" - SK Spartak Hulín 4:7

Muži

6.6.2022 | 07:14:12 - Lubomír Lanča

Malé okresní derby se hrálo za téměř tropického počasí v neděli odpoledne v Morkovicích. Hned začátek naznačil, že co se týče gólů, se nebudou diváci nudit. Hned ve 3.minutě krásným volejem otevřel skoŕe utkání Martin Hradil ,ale už za pět minut bylo srovnáno. Za pět minut však Karamon ...

... celý článek .... | přečteno 163 x

SK Spartak Hulín – SK Břest 4:0

Muži

29.5.2022 | 20:00:28 - Admin

Od počátku utkání nebylo pochyb, komu budou po závěrečném hvizdu rozhodčího patřit body. Hosté z Břestu přijeli s defenzivní taktikou, před svým pokutovým územím vystavěli početný obranný val, a tak se vlastně celé utkání vyznačovalo dobýváním obranného postavení Břestu a hra moc herní podívané pro diváka nepřinesla. Přesto se našim hráčům ...

... celý článek .... | přečteno 133 x

TJ Sokol Žalkovice - SK Spartak Hulín 0:2

Muži

23.5.2022 | 05:14:26 - Lubomír Lanča

I když nám chybělo několik hráčů ze základní sestavy, v utkání solidní úrovně se nám podařilo získat tři body. Hodně nám pomohlo, že už v první minutě jsme zásluhou Hradila vstřelili úvodní branku. Ta přinesla na naše kopačky klid a mohli jsme hrát svůj kombinační fotbal. Když potom Karamon nevídanou ...

SK Spartak Hulín - FK Lubná 1959 7:3

Muži

16.5.2022 | 06:05:44 - Lubomír Lanča

Za výkon v tomto utkání zaslouží kluci pochvalu. I když hned na začatku utkání dostali po standartní situaci první gól, který po centru hlavou vstřelil Ančinec, v dalším průběhu utkání nenechali nikoho na pochybách, kdo bude na hřišti pánem. Po rychlé vyrovnávací brance začali svého soupeře jednoznačně přehrávat a jen nepřesná ...

... celý článek .... | přečteno 183 x

TJ Sokol Němčice – SK Spartak Hulín 2:1

Muži

8.5.2022 | 15:16:27 - Admin

Utkání s Němčicemi bylo jedno z těch, kde se na hřišti sešli staří známí. Vždyť v dresu sobotního soupeře nastupuje rovnou několik hráčů, kteří toho dost a dost odehráli v dresu Spartaku. Ať už to byli Svaťa Kadlec s Jardou Zlámalem, kteří strávili v mužské kategorii více než 10 let, Radim ...

... celý článek .... | přečteno 312 x

SK Spartak Hulín - FC Kvasice B 2:0

Muži

30.4.2022 | 11:54:07 - Lubomír Lanča

Do pátečního utkání kluci vstoupili velmi dobře a s chutí, v úvodním náporu si vytvářeli střelecké příležitosti, bohužel ale vinou nepřesnosti a slabého důrazu stále zůstávala na kontě našich vstřelených branek nula.

Smutným hrdinou byl především Ondra Zaoral, který svou rychlostí trápil obranu Kvasic, ale ani jeden ze tří ...

... celý článek .... | přečteno 540 x

SK HS Kroměříž B - SK Spartak Hulín 3:1

Muži

24.4.2022 | 20:09:51 - Lubomír Lanča

Ve snaze neopakovat podzimní blamáž jsme se na utkání poctivě připravovali zejména po taktické stránce a z naší strany se dá říct, že hráči nezklamali. Za bouřky jsme začali utkání z hlubokého obranného bloku ve snaze podnikat rychlé protiútoky. Po špatně rozebraných hráčích soupeře jsme sice po rohovém kopu dostali úvodní ...