SK Jiskra Rýmařov - SK Spartak Hulín

27. 4. 2019, 1ž:00

-:-

Krátké zprávy

23.04.2019 | 18:24:17 - Muži hlásí změnu termínu zápasu!! Domácí utkání s Viktorií Otrokovice se bude hrát už v úterý 30.4.2019 od 17:00 v Hulíně.

21.04.2019 | 18:23:09 - výsledky mládeže: starší žáci vyhráli ve Viganticích 3:1, mladší prohráli tamtéž 5:2. Mladší přípravka porazila Holešov "C" 14:6.
17.04.2019 | 07:55:13 - mladší přípravka:
Slavkov pod Hostýnem - SK Spartak Hulín 4:10
17.04.2019 | 07:54:52 - Starší přípravka a dorostenci mění termíny zápasů - starší přípravka odkládá zápas se Skašticemi, původní termín 21.4. na středu 5. 6. od 17:00, hř. Hulín.
Dorostenci odkládají zápas s Brumovem, původní termín 21.4., náhradní termín 8. 5. v 17:00, hř. Brumov.

20.4.2019 | 07:28:40 - Admin

Na Velký pátek přicestoval na Spartak soupeř z nejbližšího tabulkového pásma, s nímž se tak hrálo o velmi důležité body. Trenér Lehkoživ se mohl v zápase spolehnout na kompletní soupisku, v brance tentokrát dostal příležitost Marek Machalický.

Utkání bylo nervozní od první minuty, vědomí důležitosti zápasu svazovalo nohy oběma týmům. ...

... celý článek .... | přečteno 199 x

FC Velké Meziříčí – SK Spartak Hulín 5:0

Muži

14.4.2019 | 16:56:57 - Admin

Domácí fotbalisté v týdnu v dohrávce podzimního kola zcela šokujícím způsobem podlehli doma Rýmařovu 1:6, na Spartaku o pár dní později si však spravili chuť. Ten odcestoval na Vysočinu bez zraněných Josla a Pospíšila a jen na lavičku usedl také tahoun Michal Šrom.

Zápas samotný se 30 minut ...

... celý článek .... | přečteno 189 x

Příští zápasy SK Spartak Hulín

muži: SK Spartak Hulín - SFK Vrchovina, 19. 4. 2019, 15:00, 21. kolo MSFL
dorost: SK Spartak Hulín/FC Kvasice - Kunovice sobota 27. 4. 2019, 10:00, hř. Hulín
žáci: Vigantice - SK Spartak Hulín/FC Kvasice, neděle 21. 4. 2019, 9:30+11:15
přípravky: Ludslavice - SK Spartak Hulín, 25. 4. 2019, 17:00, starší
SFK Holešov "C" - SK Spartak Hulín, 21. 4. 2019, 10:00, hř. Všetuly, mladší

SK Spartak Hulín – SK HS Kroměříž 1:3

Muži

7.4.2019 | 08:08:03 - Admin

Po dvou úspěšných výsledcích v řadě čekal fotbalisty Spartaku oříšek – celek z vrchu tabulky ze sousední Kroměříže. Spartak, pokud chce pomýšlet na cestu tabulkou vzhůru, musí zkrátka bojovat o každý bod.

Hanácká Slavia však byla přetěžký soupeř a od začátku zápasu dřímala otěže hry. V 7. minutě zahrávali hosté ...

... celý článek .... | přečteno 321 x

FC Dolní Benešov – SK Spartak Hulín 1:2

Muži

31.3.2019 | 08:25:29 - Admin

Spartak v Dolním Benešově začal výtečně. Už v 5. minutě po rohovém kopu Vaška Ondřejky se v pokutovém území nejlépe zorientoval Martin Vyskočil a poslal Spartak do vedení 0:1.

I další akce v prvním poločasu patřily Spartaku, který je ale bohužel nedokázal proměnit. V 19. minutě po standardní situaci a ...

... celý článek .... | přečteno 297 x

SK Spartak Hulín – FC Hlučín 3:2

Muži

24.3.2019 | 11:42:10 - Admin

Muži v prvním jarním domácím zápasu přivítali FC Hlučín. Tomu jsme v srpnu 2018 podlehli nejtěsnějším rozdílem 1:0, když rozhodující branka padla ze standardní situace v předposlední minutě zápasu, zatímco Spartak v zápase neproměnil několik dobrých šancí.

Hlučín do Hulína přijel útočně naladěný a předvedl řadu dobrých výpadů do naší ...

... celý článek .... | přečteno 404 x

Kandidáti do výkonného výboru Spartaku

Info

20.3.2019 | 19:30:56 - Admin

Blíží se volební valná hromada fotbalového klubu SK Spartak Hulín - kopaná, z.s. a s tím je spojena i volba členů výkonného výboru klubu.

SK Spartak Hulín - kopaná, z.s. tedy tímto vyzývá všechny, kteří mají opravdový zájem o fotbal a o aktivní práci pro fotbal v Hulíně, aby se ...

... celý článek .... | přečteno 220 x

MFK Vyškov – SK Spartak Hulín 3:0

Muži

17.3.2019 | 07:52:25 - Admin

Pro muže Spartaku začala jarní část sezóny na hřišti předního týmu Moravskoslezské ligy ve Vyškově. Na podzim nás tamní sestava v lize vyprovodila prohrou 3:7. Sychravé počasí přivítalo v pěkném areálu hrstku diváků, kteří z celkově nijak atraktivní fotbalové podívané asi příliš nadšeni nebyli.

... celý článek .... | přečteno 358 x

SK Spartak Hulín - FC Vsetín 6:2/3:1/

Příprava

23.2.2019 | 17:14:58 - Lubomír Lanča

V sérii přípravných zápasů pokračovali v sobotním mrazivém odpoledni fotbalisté Spartaku na vlastní umělé trávě zápasem proti FC Vsetín. V utkání chyběli nejen nemocní Josl se Zlámalem,ale s rodinných důvodů i trenér Lehkoživ.Hned v páté minutě dokázali hosté využít zaváhání hulínských hráčů ve středu pole a utěšenou střelou z 18.metrů ...

... celý článek .... | přečteno 559 x

SK Spartak Hulín – FK Kozlovice 3:2

Příprava

17.2.2019 | 08:30:47 - Admin

V dalším přípravném zápase přivítal Spartak na umělce přední tým divize E z nedalekých Kozlovic. Utkání nabídlo dva rozdílné poločasy. V tom prvním Spartak soupeře téměř nepustil na svou polovinu a diváci v příjemném jarním počasí viděli řadu pěkných akcí a střel. Ostatně uplynulo 20 minut ze zápasu a Spartak vedl ...

... celý článek .... | přečteno 626 x

Muži absolvovali soustředění

Info

9.2.2019 | 08:30:02 - Admin

V uplynulém týdnu muži absolvovali soustředění ve Vésce u Olomouce. Běhali, posilovali a tak trochu i relaxovali. Nabraná síla a kondice nechť se zúročí v blížících se jarních bojích! ...

... celý článek .... | přečteno 475 x

Starší články:

19.1.2019 - FC Fastav Zlín U21 – SK Spartak Hulín 6:2
16.1.2019 - Příprava mužů zahájena
6.1.2019 - Rozbíhá se příprava
11.11.2018 - Remíza na závěr podzimu: FC Viktoria Otrokovice – SK Spartak Hulín 1:1
4.11.2018 - SK Spartak Hulín – FC Odra Petřkovice 1:3
28.10.2018 - FK Hodonín – SK Spartak Hulín 1:2
21.10.2018 - SK Spartak Hulín – SK Líšeň 2:3
14.10.2018 - SK Spartak Hulín – SK Uničov 0:2
7.10.2018 - TJ Valašské Meziříčí – SK Spartak Hulín 0:4
29.9.2018 - První tři body v sezóně: SK Spartak Hulín – ČSK Uherský Brod 1:0