SK Spartak Hulín - FC Hlučín

17. kolo MSFL

-:-

Krátké zprávy

11.03.2019 | 20:03:41 - V dnešním přípravném zápase dorostenci podlehli Loukám 0:3.

10.03.2019 | 09:40:40 - Muži v generálce podlehli Líšni 0:4 (článek o zápasu z pera Deníku čtěte zde), dorostenci v přípravném zápase vyhráli nad Napajedly 7:0.
08.03.2019 | 09:20:23 - Podařený rozhovor s novou tváří v týmu mužů Spartaku Filipem Smrčkou zde
02.03.2019 | 13:34:15 - příprava muži: SK Spartak Hulín - 1. FC Viktoria Přerov 3:3, b: Smrčka, Minář, Šrom
27.02.2019 | 18:31:40 - Muži hlásí změny v přípravných zápasech. Sobotní zápas proti Viktorce Přerov se bude hrát již od 10:00. Generálka na mistrovské zápasy proti SK Líšeň se bude hrát v sobotu 9.3. taktéž od 10:00 na přírodní trávě v Olšanech u Prostějova.

Kandidáti do výkonného výboru Spartaku

Info

20.3.2019 | 19:30:56 - Admin

Blíží se volební valná hromada fotbalového klubu SK Spartak Hulín - kopaná, z.s. a s tím je spojena i volba členů výkonného výboru klubu.

SK Spartak Hulín - kopaná, z.s. tedy tímto vyzývá všechny, kteří mají opravdový zájem o fotbal a o aktivní práci pro fotbal v Hulíně, aby se ...

... celý článek .... | přečteno 39 x

MFK Vyškov – SK Spartak Hulín 3:0

Muži

17.3.2019 | 07:52:25 - Admin

Pro muže Spartaku začala jarní část sezóny na hřišti předního týmu Moravskoslezské ligy ve Vyškově. Na podzim nás tamní sestava v lize vyprovodila prohrou 3:7. Sychravé počasí přivítalo v pěkném areálu hrstku diváků, kteří z celkově nijak atraktivní fotbalové podívané asi příliš nadšeni nebyli.

23.2.2019 | 17:14:58 - Lubomír Lanča

V sérii přípravných zápasů pokračovali v sobotním mrazivém odpoledni fotbalisté Spartaku na vlastní umělé trávě zápasem proti FC Vsetín. V utkání chyběli nejen nemocní Josl se Zlámalem,ale s rodinných důvodů i trenér Lehkoživ.Hned v páté minutě dokázali hosté využít zaváhání hulínských hráčů ve středu pole a utěšenou střelou z 18.metrů ...

... celý článek .... | přečteno 489 x

SK Spartak Hulín – FK Kozlovice 3:2

Příprava

17.2.2019 | 08:30:47 - Admin

V dalším přípravném zápase přivítal Spartak na umělce přední tým divize E z nedalekých Kozlovic. Utkání nabídlo dva rozdílné poločasy. V tom prvním Spartak soupeře téměř nepustil na svou polovinu a diváci v příjemném jarním počasí viděli řadu pěkných akcí a střel. Ostatně uplynulo 20 minut ze zápasu a Spartak vedl ...

... celý článek .... | přečteno 525 x

Muži absolvovali soustředění

Info

9.2.2019 | 08:30:02 - Admin

V uplynulém týdnu muži absolvovali soustředění ve Vésce u Olomouce. Běhali, posilovali a tak trochu i relaxovali. Nabraná síla a kondice nechť se zúročí v blížících se jarních bojích! ...

... celý článek .... | přečteno 389 x

FC Fastav Zlín U21 – SK Spartak Hulín 6:2

Příprava

19.1.2019 | 16:15:53 - Admin

Prvním soupeřem v zimním přípravném období Spartaku byli hráči juniorky Fastavu Zlín. Trenér Lehkoživ postrádal v zápase Davida Kostku, Michala Šroma a Václava Ondřejku. Běhaví domácí působili sehraným a kompaktním dojmem, dokázali proměnit řadu svých šancí a další řadu neproměnit buď protože jim v cestě stáli naši brankáři nebo naopak nabídnutými ...

... celý článek .... | přečteno 664 x

Příprava mužů zahájena

Příprava

16.1.2019 | 20:11:13 - Admin

Pro muže Spartaku začala dnešním dnem příprava na jarní část soutěže. Trenér Lehkoživ mohl na úvodním tréninku přivítat podzimní sestavu včetně několika nových tváří. Těmi byly zejména Antonín Marčaník, (FK Litoměřicko), již známý Michal Galus, který ve Spartaku absolvoval letní přípravu a Štěpán Spurný, kmenový hráč SK Sigma Olomouc. Tým ...

11.11.2018 | 08:12:02 - Admin

Poslední utkání podzimní části zavedlo Spartak na hřiště nedalekých Otrokovic. Ty se díky výsledkům vytáhly až na slušivé třetí místo v tabulce, šlo tak o souboj 3. a 15. celku tabulky.

Na hřišti tomu odpovídal tak akorát úvod zápasu. Otrokovice si v úvodních minutách vypracovaly dvě šance. Nejprve ve 2. ...

... celý článek .... | přečteno 512 x

SK Spartak Hulín – FC Odra Petřkovice 1:3

Muži

4.11.2018 | 08:34:26 - Admin

Spartak byl po vítězství v Hodoníně v nadějné pozici. Dotáhl se na soupeře z klidnějších vod tabulky. K tomu, aby jeho postavení bylo ale ještě lepší, bylo potřeba na bodový zisk z Hodonína navázat a přidat další body v tabulce. V cestě však stál celek ze špičky tabulky FC Odra Petřkovice. ...