SK Uničov - SK Spartak Hulín

26. 5. 2019, 10:15

-:-

Krátké zprávy

22.05.2019 | 13:15:55 - Pozor změna! Utkání mezi Uničovem a Spartakem, které se mělo hrát dnes v 16:30, bylo odloženo z důvodu potopy na hřišti v Uničově. Utkání se bude hrát v původním termínu v neděli 26.5. v 10:15

mladší: 2:3
12.05.2019 | 07:22:08 - Muži podlehli Uherskému Brodu 3:4. Dorostenci podlehli Slavičínu 2:4. Starší přípravka prohrála 2:8 s Ludslavicemi.
11.05.2019 | 09:24:42 - Muži a mladší přípravka hlásí změny termínů zápasů.
Muži odehrají mistrák v Uničově už ve středu 22.5.2019 od 17 hodin.
Mladší přípravka domácí zápas proti Prusinovicím ve čtvrtek 30.5. od 17 hodin.

SK Spartak Hulín – TJ Valašské Meziříčí 2:2

Muži

18.5.2019 | 17:37:06 - Admin

V pátečním odpoledni měli muži Spartaku pravděpodobně poslední šanci vykřesat jiskru naděje na záchranu v zápase proti zoufale poslednímu Valašskému Meziříčí.

... celý článek .... | přečteno 172 x

ČSK Uherský Brod – SK Spartak Hulín 4:3

Muži

12.5.2019 | 08:36:10 - Admin

Utkání se divákům muselo líbit. K vidění byla vidět spousta pěkných akcí, brankových příležitostí a i řada branek.

... celý článek .... | přečteno 193 x

Příští zápasy SK Spartak Hulín

muži: SK Uničov - SK Spartak Hulín, neděle 26.5.2019, 10:15
dorost: SK Spartak Hulín - TJ Spartak Hluk, sobota 25.5.2019, 10:00, hř. Hulín
žáci: SK Spartak Hulín/Kvasice - Velké Karlovice, neděle 26.5.2019, 9:30+11:15,
hř.Kvasice
přípravky: SK Spartak Hulín - Němčice/Pravčice, čtvrtek 23.5.2019, 17:00, starší
Němčice/Pravčice - SK Spartak Hulín, sobota 25.5.2019, 16:00, starší
SK Spartak Hulín - Zborovice, neděle 26.5.2019, 11:00, mladší

SK Spartak Hulín – MFK Frýdek – Místek 0:1

Muži

5.5.2019 | 07:53:26 - Admin

V sobotním zápase šlo o hodně – o pozice na špičce tabulky i o spodek. Na hřišti však rozdíl v tabulkovém postavení rozhodně nebyl znát. Obě mužstva představila opatrný a pozorný výkon. Hosté zahrozili v 5. minutě střelou Vašíčka z hranice šestnáctky, se kterou si pozorný Jelínek poradil. A parametry ...

... celý článek .... | přečteno 235 x

SK Spartak Hulín – FC Viktoria Otrokovice 0:3

Muži

1.5.2019 | 06:46:49 - Admin

Další z řady klíčových zápasů celé sezóny musel Spartak zvládnout proti nedalekým Otrokovicím.

Spartak představil opět dva rozdílné poločasy. V tom prvním hrál, kombinoval a ohrožoval hostující branku, v níž stál Juraj Semanko. V tom druhém se jeho hra nedařila a s přibývajícími brankami poté úroveň hry i opadala.

... celý článek .... | přečteno 231 x

SK Jiskra Rýmařov – SK Spartak Hulín 1:1

Muži

28.4.2019 | 07:08:14 - Admin

V Rýmařově se mezi sousedy ze samého dna tabulky hrálo o moc důležité body, které mohly výrazněji přilepšit bodovému zisku obou soupeřů. Ti za klidnějšími vodami pomalinku ale přece začínají pokukovat ze vzdalujících se břehů.

Tomu také odpovídal úvod zápasu, který v úvodních osmi minutách nabídl spíše opatrnou podívanou. Poté ...

... celý článek .... | přečteno 252 x

SK Spartak Hulín – SFK Vrchovina Nové Město na Moravě 3:1

Muži

20.4.2019 | 07:28:40 - Admin

Na Velký pátek přicestoval na Spartak soupeř z nejbližšího tabulkového pásma, s nímž se tak hrálo o velmi důležité body. Trenér Lehkoživ se mohl v zápase spolehnout na kompletní soupisku, v brance tentokrát dostal příležitost Marek Machalický.

Utkání bylo nervozní od první minuty, vědomí důležitosti zápasu svazovalo nohy oběma týmům. ...

... celý článek .... | přečteno 287 x

FC Velké Meziříčí – SK Spartak Hulín 5:0

Muži

14.4.2019 | 16:56:57 - Admin

Domácí fotbalisté v týdnu v dohrávce podzimního kola zcela šokujícím způsobem podlehli doma Rýmařovu 1:6, na Spartaku o pár dní později si však spravili chuť. Ten odcestoval na Vysočinu bez zraněných Josla a Pospíšila a jen na lavičku usedl také tahoun Michal Šrom.

Zápas samotný se 30 minut ...

... celý článek .... | přečteno 326 x

SK Spartak Hulín – SK HS Kroměříž 1:3

Muži

7.4.2019 | 08:08:03 - Admin

Po dvou úspěšných výsledcích v řadě čekal fotbalisty Spartaku oříšek – celek z vrchu tabulky ze sousední Kroměříže. Spartak, pokud chce pomýšlet na cestu tabulkou vzhůru, musí zkrátka bojovat o každý bod.

Hanácká Slavia však byla přetěžký soupeř a od začátku zápasu dřímala otěže hry. V 7. minutě zahrávali hosté ...

... celý článek .... | přečteno 392 x

FC Dolní Benešov – SK Spartak Hulín 1:2

Muži

31.3.2019 | 08:25:29 - Admin

Spartak v Dolním Benešově začal výtečně. Už v 5. minutě po rohovém kopu Vaška Ondřejky se v pokutovém území nejlépe zorientoval Martin Vyskočil a poslal Spartak do vedení 0:1.

I další akce v prvním poločasu patřily Spartaku, který je ale bohužel nedokázal proměnit. V 19. minutě po standardní situaci a ...

... celý článek .... | přečteno 360 x

SK Spartak Hulín – FC Hlučín 3:2

Muži

24.3.2019 | 11:42:10 - Admin

Muži v prvním jarním domácím zápasu přivítali FC Hlučín. Tomu jsme v srpnu 2018 podlehli nejtěsnějším rozdílem 1:0, když rozhodující branka padla ze standardní situace v předposlední minutě zápasu, zatímco Spartak v zápase neproměnil několik dobrých šancí.

Hlučín do Hulína přijel útočně naladěný a předvedl řadu dobrých výpadů do naší ...

6.1.2019 - Rozbíhá se příprava
11.11.2018 - Remíza na závěr podzimu: FC Viktoria Otrokovice – SK Spartak Hulín 1:1
4.11.2018 - SK Spartak Hulín – FC Odra Petřkovice 1:3